Opis

Piosenki zaczął pisąć w 1990 roku. Współpracował wtedy jako kompozytor, aranżer i klawiszowiec z zespołem pop-rockowym „Silver points”. Już pierwsze produkcje okazały się udane i trafiły na listy przebojów. Skomponował wiele piosenek do produkcji telewizyjnych (m.in. polska edycja „Ulicy sezamkowej”) oraz aranżacji (koncert telewizyjny Krzystofa Krawczyka, Wioletty Willas, Festiwal w Opolu, w Sopocie, Top Trendy). Pisał piosenki do filmów (m.in. „Świąteczna Przygoda”, "Dublerzy"), a nawet piosenki aktorskie („Bellatrix”  do słów Witkacego  znalazła się na płycie Marcina Przybylskiego zwycięzcy Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu).

Jego najbardziej znaną piosenką jest "Kto wie?" w wykonaniu zespołu De Su. Piosenka ta  przez dwa lata z rzędu gościła na pierwszych miejscach list przebojów (2000, 2001), stając się jedną z najczęściej emitowanych piosenek świątecznych w Polsce. Ostatnio została wydana także na rynku węgierskim i była tam najczęściej emitowaną świąteczną piosenką w węgierskiej Vivie.

Jako aranżer uczestniczył też w pracach nad płytą "Kayah & Royal String Quartet" oraz "W spodniach czy w sukience" Ani Dąbrowskiej.

Slideshow

Tylko mnie kochaj 1

Audio

Video

Bądź wiesioła Panno Czysta Miś Fantazy Co z tą Polską? Strefa Tajemnic